Bezpečný nákup

garance původu a originality zboží

Zboží, které nabízíme v našem internetovém obchodě, pochází výhradně od autorizovaných a ověřených dovozců. Pro Vás, našeho zákazníka, to znamená jistotu při řešení případných reklamacízáručních či pozáručních oprav a dostupnosti náhradních dílů po celou dobu záruky na přístroj. Máte jistotu, že všechny námi prodávané přístroje jsou v souladu s aktuálně platnou legislativou, mají všechny potřebné certifikáty a jsou určené pro bezpečný provoz.


garance vrácení peněz 30 dnů ! 

Pokud nebude výrobek, který zakoupíte v našem internetovém obchodě, vyhovovat Vašim představám či požadavkům, můžete ho vrátit ve lhůtě 30 dnů od data doručení a my Vám bez odkladu vrátíme Vaše peníze, případně výrobek vyměníme za vhodnější, který bude lépe splňovat Vaše požadavky. Podmínkou vrácení peněz v plné výši, je navrácení výrobku v kompletním originálním obalu, který nejeví žádné známky použití. 


garance aktivního přístupu k reklamacím

Vaše reklamace budou vždy vyřízeny nejpozději v zákonem stanovené lhůtě 30 dnů od okamžiku, kdy přijmeme reklamovaný výrobek do našeho servisního střediska. Pokud nám to situace umožní, budeme se snažit vždy tuto dobu zkrátit na minimum. O stavu a průběhu Vaši reklamace budete bez odkladně informováni.


garance kvality prodávaných produktů

Všechny námi nabízené výrobky jsou podrobovány přísnému výběru a kontrole kvality. Spolupracujeme pouze s dodavateli, kteří postupují stejně a kritérium kvality je pro ně na prvním místě. Pokud se po dobu prodeje objeví problémy s kvalitou výrobku či nespolehlivostí dodavatele, je tento ihned vyřazen z nabídky.


garance aktivní komunikace

Kdykoliv se na nás můžete obrátit a vaše požadavky budou řešeny ihned po telefonu, komunikací na naši on-line platformě SmartSupp nebo mailem na kterékoliv z našich e-mailových adres. Veškeré kontaktní údaje jsou dostupné ZDE

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete
souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich 
ochranou a zpracováním