Originální původ zboží

GARANtujeme PŮVOD A ORIGINALITU ZBOŽÍ

Zboží, které nabízíme v našem internetovém obchodě, pochází výhradně od autorizovaných a ověřených dovozců. Pro Vás, našeho zákazníka, to znamená jistotu při řešení případných reklamacízáručních či pozáručních oprav a dostupnosti náhradních dílů po celou dobu záruky na přístroj. Máte jistotu, že všechny námi prodávané přístroje jsou v souladu s aktuálně platnou legislativou, mají všechny potřebné certifikáty a jsou určené pro bezpečný provoz.


Jsem autorizovanými prodejci těchto značek


Kuvings-200x150NUC Electronics - Kuvings

Korejská značka patřící k předním světovým výrobcům originálních přístrojů pro zdravou kuchyni. Její historie se datuje od roku 1978. NUC Electronics se nezabývá jen výrobou ale také vývojem a je vlastníkem celé řady patentovaných technologií. V naši nabídce naleznete odšťavňovače této značky Kuvings C9500 a C9500 Exclusive ale také jogurtovač neboli fermentor. 


Hurom-200x150Hurom

Tato Korejská značka stanovila pravidla a do dnešního dne je světovým lídrem oboru odšťavňování. Její zastoupení najdeme skutečně po celém světě a její špičkové výrobky také v naši nabídce Hurom HH, Hurom HG, Hurom HZ Alpha Přístroje této značky vynikají nejen nekompromisní kvalitou ale také exclusivním a propracovaným designem.

 


Sana-200x150Sana Juicer

Sana je Českou značkou přístrojů pro zdravou kuchyni. Tato značka je známá nejen na území České republiky ale její zastoupení nejdeme v celé Evropě ale Americe. Přístroje této značky vynikají opět vysokou kvalitou, elegantním, praktickým a nadčasovým designem. V naši nabídce najdete tyto odšťavňovače Sana EUJ 606, Sana EUJ 707, Sana EUJ 808

 


Omega-200x150Omega Juicers

Omega juicers vyvíjí jedny z nejúčinnějších a nejspolehlivějších odšťavňovačů na současném trhu. Zakladatel Omega juicers, pan Robert Leo strávil více než dvacet let v čele vývoje produktů této společnosti. Vyzbrojen technickými zkušenostmi a jasnou vizí, Leo založil svou vlastní firmu v roce 1985. Původní název Olympic Products se později přejmenovala na  Omega Products. Přístroje této značky v naši nabídce Omega VSJ 843, Omega 8006, Omega 8004.


Angel-200x150

Angel Juicer

Tato legendární americká značka do dnešního dne vyrábí své dvouhřídelové odšťavňovače stejným způsobem a z velké části se jedná o ruční práci, která je patrná z každého detailu. Dvouhřídelové odšťavňovače Angel jsou nejvýkonnějšími na trhu a bez nadsázky lze říct, že se dědí z generace na generaci. V naši nabídce naleznete Angel 5500, Angel 7500 a Angel 8500S


Champion-200x150Champion 

Plastaket Manufacturing, domov Champion Juicer, je druhou generací rodinného podniku. Společnost pokračuje v tradici zakladatelů: výroba v USA se zaměřením na vysoce kvalitní, s dlouhou životností odšťavňovače. V naši nabídce naleznete odšťavňovač Champion juicer 2000+. 

 

 


Vitamix-200x150Vitamix

Americká firma Vitamix corporation vznikla v roce 1964, její první výrobek však spatřil světlo světa daleko dříve a sice v roce 1940. Mixéry této značky jsou dnes absolutní špičkou a ikonou mezi odborníky na zdravou výživu a to jak na domácí tak na profesionální úrovni. Nic lepšího dnes jednoduše neexistuje. Přístroje v naši nabídce Vitamix Pro 750, Pro 300, TNC 5200 a nakonec menší smoothie mixér Vitamix S30.


Tribest-200x150Tribest

Tribest Corporation , která se nachází ve městě Anaheim, je přední designerem, výrobcem OEM a prodejce širokého sortimentu značkových, vysoce kvalitních malých spotřebičů pro zdravý životní styl. Tribest je inovativním lídrem v odšťavovačích, sušičení potravin, mixérech a Spiralizérech. Přístroje této značky v naši nabídce sušička potravin Sedona Combo, odšťavňovače Green Star Elite, Green Star Elite Chrom.


Excalibur-200x150Excalibur

Od roku 1973, vyrábí Excalibur své sušičky v Sacramentu v Kalifornii. V naši nabídce naleznete celou řadu sušiček této značky například 4 policové sušičky Excalibur, 5 policové sušičky Excalibur a nakonec největší 9 policové sušičky Excalibur.


KitchenAid-200x150KitchenAid

V roce 1919 se narodil první kultovní stolní mixér KitchenAid. A od tohoto okamžiku vznikla celá řada kuchyňských vysoce výkonných přístrojů vytvořených se stejným důrazem na detail, kvalitu řemeslného zpracování, univerzální technologii a nadčasový design. KitchenAid jako jediná značka přístrojů, která dělá jen věci do kuchyně, i nadále drží a posouvá hranice s dalšími špičkovými kuchyňskými produkty. V naši nabídce naleznete food processory KitchenAid, kuchyňské roboty a také mixéry této značky.


Catler-200x150Calter

Značka CATLER patří do portfolia spotřebičů světoznámého výrobce, z jehož dílny pochází několik výrobků ve světě oceněných za špičkový design. První výrobek opustil továrnu již v roce 1932. Od té doby se tyto australské spotřebiče rozšířily do více než 30 zemí celého světa a na českém trhu se s nimi můžete setkat od roku 2008. V naši nabídce máme mixéry Catler BL 4010, BL 8011 a profesonální BL 9010.


Ceado-200x150

Ceado

Ceado je Benátská přezdívka rodiny Girardi. Michele Girardi, nejstarší syn Egidio, je předseda ale v první řadě, inženýr, který vynalezl všechny výrobky značky Ceado. Více než 50 let italské vynalézavosti a dobře organizovaná výroba je dnes referenčním bodem v oblasti Bar zařízení.


Waldner-200x150Waldner Biotech

mlýnky a doplňky k nim z masivního dřeva jsou doménou tohoto Rakouského výrobce. Špičkové řemeslné zpracování a kvalita použitých materiálů umožňuje vysokou kvalitu a užitnou hodnotu pro Vás. V našem obchodě naleznete široký sortiment do ručních mlýnků Farina, Fabula, Toscana, vločkovače Flocker až po výkonné elektrické mlýnky Single, Lady, Silence, Family, Combi Star.  


Yoda-200x150Yoda

Yoda je skupina firem, které se zabývají v různých oblastech činnosti, od tlakové lití a hliníkové kování pro výrobu ocelových dveří. Yoda přístroje na lisování oleje jsou zkonstruovány a vyrobeny do posledního detailu k okamžitému použití. Yoda lis na olej je více než zařízení, jedná se o kus vašeho zdravotního puzzle, které při každodenním používání zlepší vaše zdraví a budete žít déle. V naši nabídce naleznete lis na olej Yoda.


Sencor-200x150Sencor

SENCOR se rozhodl skoncovat s unylými a konzervativními bledými kuchyněmi a byty. Vnáší do nich barvu a individualitu. Každý se může projevit už tím, jakou barvu si vybere. Tady se rodí onen vztah mezi člověkem a jeho elektronickým pomocníkem a utužuje se funkčností, snadným ovládáním a skvělým servisem. A samozřejmě i dostupností, protože v cenové politice razí SENCOR pravidlo: Kvalita za odpovídající cenu – ani koruna navíc! Přístroje Sencor v naši nabídce Sencor nutrimixer SNB 4300/4303 a Sencor nutrimixer SNB 6600/6601.


Yden-200x150Yden

Counter Inteligence je Holandská značka inovativních a designových kuchyňských přístrojů. Přístroje této značky získaly také celou řadu mezinárodních ocenění za design a kvalitu. V naši nabídce naleznete infračervenou sušičku Yden CI IR D5, sušičku Yden CI 9013A a lis na olej Yden CI.

 


G21-200x150G21

Česká značka přístrojů pro zdravý životní styl firmy Penta CZ. Rozumná kvalita, vysoký výkon a velmi příznivá cena, to jsou základní atributy této značky. V naši nabídce jsou mixéry G21 perfect Smoothie, Perfect Smoothie Vitality, Smart Smoothie Vitality, sušičky potravin G21 Paradiso Cube a G21 Paradiso Small.


Gefu-200x150GEFU

Téměř 70 let know-how a GEFU se stal specialistou na vysoce kvalitní kuchyňské nástroje. Celá řada produktů zahrnuje 280 nejprodávanějších položek, které jsou charakterizovány perfektní funkčností, kvalitou a designem. Hlavní sídlo této inovativní, středně velké a rostoucí společnosti se nachází ve městě Eslohe, Sauerland. Výrobky GEFU se prodávají v 55 zemích po celém světě. V naši nabídce máme spiralizér Gefu Spiralfix.


Tregren-200x150Tregren

Tregren, dříve IndoorGarden, je přední finská clean tech společnost specializující se na vývoj a výrobu ekologické, moderní a pohodlné zimní zahrady na bázi aktivního pěstitelské technologie. My v Tregren věříme, že výroba potravin se neustále pohybuje blíže ke spotřebiteli. Naším cílem je vyvíjet a vyrábět spotřební zboží pro městské zahradnictví. Městské zahradnické produkty pro spotřebitele jsou zimní zahrady; Výrobky pro domácí a kuchyňské zahradnictví. Tregren zimní zahrady představují moderní severský design, kde se funkčnost a design spojuje do kvalitních a zdravých výrobků. 


Lurch-200x150Lurch

Německá značka kuchyňských potřeb, široký sortiment, funkční a moderní design. Prioritou značky Lurch je kvalita konstrukce a použitých materiálů. Standardem je pečlivý výběr nejvhodnějších materiálů pro příslušný účel, aby byla zajištěna optimální funkčnost a maximální životnost. Každý výrobek prochází konečnou kontrolou kvality, aby bylo zajištěno, že vaše práce s ním bude radostí od prvního dne a po mnoho let. Produkty v naši nabídce spiralizér Lurch Classic, Lurch Vegan, Lurch Tornados a kráječ Lurch Vario.

Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete
souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich 
ochranou a zpracováním